DomGut

wycieraczki

< wróć

Tylko odpowiednio dobrany system wycieraczek potrafi zatrzymać większość wnoszonego na obuwiu brudu i wilgoci co gwarantuje nam długoletni okres eksploatacji zamontowanych posadzek i podłóg. Ze względu na znaczną twardość ziaren piasku i ich wysokie własności ścierne należy zadbać o to, aby piasek został zatrzymany tuż przy wejściu do budynku. Służą temu odpowiednio dobrane typy wycieraczek przeznaczonych do montażu w 3 strefach wejścia do budynku.

     I strefa - przed budynkiem /tu zostaje wychwycony gruboziarnisty brud, śnieg i błoto/

Należy zastosować wycieraczki ze stalowej kratownicy o drobnych oczkach cynkowane ogniowo, wycieraczki gumowo-aluminiowe, wycieraczki gumowe.
 
    II strefa - w wiatrołapie /strefa wychwycenia drobnego brudu i wilgoci, zastosowane wycieraczki muszą absorbować wodę/
 
Stosujemy wycieraczki z profili aluminiowych montowane we wpuście wyposażone w elementy czyszczące dobrane z uwzględnieniem wielkości obciążenia ruchem i rodzajem wnoszonych zanieczyszczeń (listwy szczotkowe, ząbkowana guma, grzebyki aluminiowe, profile z tworzyw sztucznych).
 
  III strefa - wewnątrz budynku /zastosowane wycieraczki pełnią funkcje osuszającą/
 
Wycieraczki z profili aluminiowych z tekstylnymi elementami czyszczącymi montowane we wpuście, dywaniki z gumy nitrylowej lub miękkiego PCV z czyszczącą warstwą tekstylną / włókna polipropylenowe lub poliamidowe.

Nasze długoletnie doświadczenie w administrowaniu budynkami i sprzedaży profesjonalnych systemów czyszczących gwarantuje że potrafimy zaproponować Państwu odpowiednio skuteczny system wycieraczek.
 


 
 
 

Rodzaje wycieraczek

* Astroturf /sztuczna trawa/ zobacz >

 

* Tekstylne               zobacz >

 

* Aluminiowe

 

* Gumowe


* Kratownice stalowe